Kurumsal

Toy Enerji, Türkiye’de fotovoltaik güneş enerjisi sektörünün lider mühendislik ve taahhüt firmasıdır. Toy Enerji’nin başarısı, çok sayıda tamamlanmış projeye dayanan iş tecrübesine, gerçekleştirdiği seçkin AR-GE yatırımları, proje geliştirme, mühendislik ve taahhüt uzmanlığı ile bakım ve onarım hizmetlerinden gelen derin bilgi birikimine dayanmaktadır.

Toy Enerji,  Güneş Enerjisi Sistemleri’nde dört alana odaklanmıştır:

Mühendislik-Tedarik-Yapım (EPC), Bakım-Onarım, Akıllı Enerji Çözümleri ve Fotovoltaik (FV) Portföy Yönetimi.

Toy Enerji, müşterilerinin beklentilerinin üzerinde hizmet verebilmek için bünyemizde çalışan mühendis ve alan uzmanı kadrosuna sahiptir.

Ürün ve hizmetlerinin uluslararası yetkinlik, kalite ve standartta karşılayacak düzeyde olmasına önem veren Toy Enerji, üstün nitelikli insan kaynağı, teknolojiyi çok yakından takip etme ve uygulama becerileri ile seçkinleşmektedir.

Projelendirmeden, TEDAŞ kabul hizmetlerine, alt yapı inşaat ve montajından, elektrikasyona kadar tüm anahtar teslim santral kurulum işlemlerini yetkin teknik ekipleriyle kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Toy Enerji, GES Santralleri ülke genelindeki tüm coğrafi iklim şartlarında kanıtlanmış başarıya sahiptir.

Toy Enerji Güneş Enerjisi ile ilgili bütün projelerinizde (şebeke destekli sistemler, şebekeden bağımsız sistemler ve solar sulama sistemleri) her türlü ürün desteğini de sağlamaktadır.